תכנון והקמת תשתיות מחשוב 2017-06-26T18:57:05+00:00

שירותי מחשוב לעסקים

כדי להיות עסק מצליח בסביבה תחרותית אתם חייבים מערכות מחשוב מתקדמות ותשתיות תקשורת מהירות. מערכות מחשוב אלו מאפשרות ניהול עסקי מיטבי, פישוט של תהליכי עבודה פנים ארגוניים וייעול כללי של העסק, דבר המתבטא במתן שירות טוב יותר ללקוחותיכם והגדלת הרווחיות של העסק. שירותי IT כוללים תמיכה מרחוק, הקמת רשתות תקשורת קווית ואלחוטית וניהולן, תכנון פתרונות לאבטחת מידע וגיבוי, שימוש במחשוב ענן עם שליטה על שרתים ווירטואליים, כמו גם הקמת שרתים בעסק וזמינות של טכנאי רשתות לטיפול בתקלות באופן מיידי ועוד. עסקים רבים מעדיפים לבצע מיקור חוץ לכל תחום שירותי מחשב ומערכות המחשוב בעסק על מנת לזכות בטיפול המקצועי של חברות המתמחות בכך וזה בגלל שברגע שאתם כבר לא צריכים לדאוג לתכנון, הקמה וניהול של הפן הטכני הזה בעסק, אתם יכולים ליהנות ממיקוד המאמצים העסקיים בלקוחות ובמוצרים.

ג'יגה הרץ שירותי IT 

ג'יגה הרץ מציעה חבילת תכנון והקמת תשתיות מחשוב אשר מקיפה את כל צרכי המחשוב של העסק שלכם ומאפשרת גם לכם ליהנות משירותי IT ברמה גבוהה. אנחנו מבינים כמה מורכב זה לנהל עסק צומח ולכן יצרנו עבור עסקים חבילת שירותי מחשוב כל כך מקיפה אשר מאפשרת לנו ללוות את העסק שלכם ולהעניק תמיכה לכל אורך הדרך משלב מציאת פתרונות המחשוב הנכונים לעסק שלכם בזכות שירותי ייעוץ מקצועיים, דרך הקמת רשתות ותשתיות תקשורת, ביצוע הדרכה לעובדים לשם שימוש מיטבי במערכות, יישום פתרונות גיבוי ואבטחת מידע מתקדמים, בניית אתר אינטרנט לעסק ומתן שירותי כתיבה שיווקית לאינטרנט לשם קידום אתרים ועד לביצוע תחזוקה שוטפת של המערכות והמחשבים ומתן שירותי תיקון מחשבים למקרה הצורך ביומיום.

מחשוב מערכות

שירותים ופתרונות מחשוב לעסקים ובכלל זה הקמת מערכי מחשוב, תכנון והקמה של תשתית תקשורת, תמיכה טכנית, אבטחת מידע ומחשוב ענן, הינם הכרחיים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. מערכי מחשוב מתקדמים מאפשרים לכם ולעובדים שלכם לעבוד בסביבת עבודה המנצלת בצורה מקסימאלית את הטכנולוגיה בכדי שאתם תוכלו להציע שירותים ברמה גבוהה ללקוחותיכם.