ניהול רשתות ואבטחת מידע 2017-06-26T19:00:09+00:00

ג'יגה הרץ שירותי גיבוי ואבטחת מידע.

ג'יגה הרץ מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות מחשוב מתקדמים כשאחד החשובים שבהם הוא גיבוי ואבטחת מידע עסקי. אתם יכולים להפסיק לדאוג שמא מידע עסקי רגיש ייעלם או ייפול לידיים זרות – מערכות האבטחה הטובות בעולם מיושמות כחלק משירותי הגיבוי של ג'יגה הרץ ופתרונות הגיבוי שייבחרו יותאמו במיוחד לצרכי העסק שלכם כדי לשמור על הקבצים שלכם בכל שעה, בכל יום. 

פתרונות גיבוי נוספים לאבטחת מידע

פרט לשירותי גיבוי ענן, ישנן דרכים אפקטיביות נוספות לאבטחת המידע העסקי החשוב שלכם, דוגמת הארד דיסק כפול שיכול להכיל כמות גדולה של קבצים, כונן חיצוני נייד המאפשר לכם לאחסן את החומר העסקי במקום מאובטח או לקחת אותו אתכם וליהנות מגישה למידע בכל מקום, ועוד.

היתרונות של גיבוי בענן

הדרך האופטימאלית לגיבוי אפקטיבי של כל קבצי העסק הנה שימוש בשירותי גיבוי בענן, כלומר – אחסון כל הקבצים על גבי שרתים וירטואליים מאובטחים שיש לכם גישה אליהם דרך האינטרנט. בצורה כזו לא רק שאתם מעלימים את הסיכוי שהקבצים ייעלמו עקב תקלה במחשב, אתם גם מסוגלים לשמור כמות גדולה מאוד של מידע מבלי להצטרך לשלם עלויות תחזוקה גבוהות על האחסון שלו. בנוסף, בזכות אתר גיבוי יש לכם גישה מרחוק, ובכל מקום ובכל זמן שתרצו, לכל מידע שתצטרכו על מנת לקבל החלטות, להטמיע שינויים ולבצע פעולות עסקיות בזמן אמת. הגמישות שגיבוי מרחוק מאפשר תורמת לניהול שוטף יעיל, נוח ובטוח יותר של העסק.

כל בעל עסק כבר מבין את החשיבות של אבטחת מידע וגיבוי קבצים. בין אם מדובר במידע עסקי רגיש, בבסיסי נתונים גדולים או מסמכים סטנדרטיים שנעשה בהם שימוש יומיומי בעבודה, חשוב לוודא כי המידע מוגן ומגובה כראוי בכדי שתקלות אפשריות במערכת המחשוב לא תפגענה בפעילות השוטפת של העסק.