מחשוב ענן 2017-06-26T19:02:10+00:00

מחשוב ענן

כל עסק כיום עושה שימוש מצומצם או נרחב ברשת האינטרנט בכל מקרה, ובעזרת שירותי ענן ושרתים וירטואלים גם אתם יכולים למנף את האינטרנט בכדי לייעל תהליכי עבודה ולהפחית עלויות מיותרות.
שרת וירטואלי מפעיל עבורכם סביבת מחשוב עצמאית בה אתם יכולים לבחור באיזו מערכת הפעלה להשתמש, אתם שולטים בהגדרות השרת ואתם נהנים תמיד מתעבורה גבוהה מבלי לדאוג לעומס.
למעשה, אתם נהנים מכל היתרונות של מערכת מחשוב בבית העסק, בלי החסרונות שכן שרת וירטואלי הוא כמובן נייד, אין עלויות תחזוקה, השרת מאובטח ומנוטר באופן תדיר על ידי החברה המספקת ואתם זכאים לשירותי תמיכה לאורך כל תקופת ההתקשרות.

ג'יגה הרץ אירוח שרתים ומחשוב ענן

ג'יגה הרץ מציעה שירותי ענן (אירוח שרתים וירטואליים) אמינים ומאובטחים המתבססים על טכנולוגיה מתקדמת לשם אספקת גלישה מהירה ללקוחותיה, פתרונות מחשוב מותאמים אישית ושירותי תמיכה לשם פתרון תקלות באופן מיידי.

ג'יגה הרץ מסוגלת לספק שירותי אירוח שרתים ומחשוב ענן ברמה גבוהה לכל לקוחותיה בזכות שיתוף פעולה פורה עם חברת טריפל סי המוכרת. מוצרי החומרה והתוכנה בעלי המוניטין שחברת טריפל סי משווקת נמצאים בבסיס חבילת שירותי מחשוב הענן של ג'יגה הרץ וזה בכדי להעניק לכם פתרונות מחשוב איכותיים שיאפשרו לכם לנהל את העסק שלכם בצורה אפקטיבית ועם מינימום הוצאות.

מחשוב ענן

בין אם אתה מנהל עסק קטן, בינוני או גדול, מחשוב ענן הנה דרך מצוינת לנהל עסקים בעלות מינימאלית. דרך רשת האינטרנט כל עסק יכול להתחבר לשרת וירטואלי וליהנות ממערכות מחשוב ענפות וכוח עיבוד חזק וכן משירותי תמיכה טכנית וזה מבלי להצטרך לרכוש,להטמיע ולנהל עצמאית תשתיות תקשורת יקרות ומורכבות. בצורה כזו ניתן לחסוך בעלויות, בכוח אדם ובכאבי ראש.