בניית אתרים 2017-06-26T18:58:50+00:00

ג'יגה הרץ בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט מושפע מסוג האתר וממאפייני העסק אך בשני המקרים נדרשת השקעה משמעותית בבניית אתר נוח ופשוט לגלישה שעיצובו יהיה נעים לעין וישדר מקצועיות ואיכות וזה על מנת להרשים את הגולשים ולהגדיל את כמות הלקוחות. אנו בג'יגה הרץ מתמחים בבניית אתרי קוד פתוח על מערכות WordPress, Joomla, Magneto, Opencart, Drupol ועוד. אנו מתאימים עיצוב אתרים ייחודי לכל עסק ומבטיחים רמת אפיון, עיצוב וביצוע גבוהה שתשדר הצלחה.

בניית אתר לעסק

אנחנו בג'יגה הרץ מתמחים בבניית כל סוגי האתרים. אתרים לדוגמא:

אתר תדמית – עיצוב אתרים הנו מהותי עבור אתר תדמית לעסק כיוון שבאתר כזה הלקוח לא מבצע הזמנה ישירה ולכן האתר חייב להיות שיווקי מספיק כדי לגרום ללקוח להרים טלפון ולהתקשר אליכם. אתר תדמית מתאים לעסקים המציעים שירותים ולא מוצרים וכן לאתרים בעלי חנות או משרדים המבקשים להגדיל את החשיפה של העסק ע"י יצירת נוכחות באינטרנט. 

חנות וירטואלית – חנות וירטואלית הנו אתר לעסק המאפשר לגולש לא רק להכיר את העסק וללמוד עליו, אלא גם לבצע הזמנה ישירה של מוצרים. בניית אתרים כאלו הנה מורכבת יותר ודורשת הטמעה של מערכי גיבוי ואבטחה נוקשים אך כיוון שכיום יותר ויותר אנשים נהנים לבצע את הרכישות שלהם בנוחות של הבית, חנות וירטואלית הנה דרך מעולה להגדיל מכירות.

בניית אתרים

עסק מצליח חייב אתר אינטרנט מקצועי, אתר מעוצב וייחודי שמשקף את ערכי העסק וגורם לגולשים שנכנסים אליו לרצות להפוך ללקוחות. האתר שלכם הוא למעשה כרטיס הביקור שלכם וזה כיוון שלא מעט לקוחות בוחנים תחילה את האתר שלכם אל מול המתחרים לפני שהם מחליטים להפוך ללקוחות. על מנת למקסם את הפוטנציאל הגלום באתר האינטרנט להשגת לקוחות חדשים, חייבים להשקיע בבניית אתרים ברמה גבוהה ובעיצוב אתרים מקצועי.