אודותינו 2017-09-21T12:46:34+00:00

מי אנחנו?

ג'יגה הרץ הנה חברה צעירה ודינמית הפועלת בחיפה והצפון ועוסקת ביצירה והטמעה של פתרונות מחשוב לעסקים והדרכה. החברה הוקמה ע"י אלישי פרץ, מרצה באקדמיה של סיסקו ישראל משנת 2009, בעל הסמכת CCNA, MCITP CCNA Security, Comp TIA+ ובעל ניסיון רב בתחומים: חומרה, תוכנה ותשתיות תקשורת מחשבים.

מה אנחנו מציעים?

ג'יגה הרץ מציעה שירותי מחשוב מקיפים לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים הכוללים את כל צרכי המחשבים של עסק החל מייעוץ וליווי אישי לרכישת מחשבים לעסק, התקנת מערכות מחשוב ותשתיות תקשורת בהתאם לצרכי העסק, שירותי תמיכה ותיקון מחשבים וכן גם שירותי בניית אתרים, מחשוב ענן ואף כתיבה שיווקית לאינטרנט. אנו מעסיקים בעלי מקצוע עם ניסיון רב בשלל האספקטים של עולם המחשבים המודרני וזה בכדי לספק ללקוחותינו את כל השירותים ההכרחיים להצלחת העסק תחת קורת גג אחת.

הייחודיות שלנו

  • יחס אישי – מניסיוננו אנו יודעים שעל מנת לספק שירות טוב, צריך להכיר את הלקוח ולהתאים את השירות לצרכיו. אנו מלווים את כל תהליך הטמעת הפתרון בעסק ואף מבצעים הדרכות מקיפות לכלל העובדים בחברה על מנת שידעו להשתמש בכל התכונות של המערכות המוטמעות לשם מקסום הפוטנציאל הגלום בפתרונות המחשוב שנבחרו.
  • זמינות – מערכות מחשוב הינן דבר מורכב ולכן אנו מציעים תמיכה מרחוק באופן שוטף, זמינות גבוהה וגמישות רבה על מנת להבטיח חוויית שימוש מוצלחת במערכות וטיפול מהיר בתקלות.
  • שותפויות עסקיות –ג'יגה הרץ בונה שותפויות עסקיות עם שלל נותני שירות משלימים על מנת להשתמש בציוד הטוב ביותר וכך לשפר כל הזמן את רמת השירות שאנו מעניקים בכדי שאתם תיהנו מהשירות הטוב והמקצועי ביותר בכל עת.