אודותינו 2018-01-25T23:39:24+00:00

מי אנחנו?

ג'יגה הרץ – פתרונות מחשוב והדרכה בע"מ
הינה חברה אשר מעניקה שירותי IT ופתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים וחברות.
הצוות שלנו כאן בכדי להעניק לכם את השקט שלו אתה זקוקים בכל מה שקשור לשירותי המחשוב בעסק שלכם.
השירותים שלנו ניתנים במגוון תחומים שונים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.
ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר אשר קיימות היום בשוק
אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שצוות המומחים שלנו יעניק לכם פתרון חדשני,יציב ויהיה זמין לכם בכל עת.
ג'יגה הרץ – המקצועיות שלנו, השקט שלכם.

מה אנחנו מציעים?

ג'יגה הרץ מציעה שירותי מחשוב מקיפים לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים הכוללים את כל צרכי המחשבים של עסק החל מייעוץ וליווי אישי לרכישת מחשבים לעסק, התקנת מערכות מחשוב ותשתיות תקשורת בהתאם לצרכי העסק, שירותי תמיכה ותחזוקה שותפת וכן גם שירותי אחסון אתרים, מחשוב ענן. אנו מעסיקים בעלי מקצוע עם ניסיון רב בשלל האספקטים של עולם המחשבים המודרני וזה בכדי לספק ללקוחותינו את כל השירותים ההכרחיים להצלחת העסק תחת קורת גג אחת.

הייחודיות שלנו

  • יחס אישי – מניסיוננו אנו יודעים שעל מנת לספק שירות טוב, צריך להכיר את הלקוח ולהתאים את השירות לצרכיו. אנו מלווים את כל תהליך הטמעת הפתרון בעסק ואף מבצעים הדרכות מקיפות לכלל העובדים בחברה על מנת שידעו להשתמש בכל התכונות של המערכות המוטמעות לשם מקסום הפוטנציאל הגלום בפתרונות המחשוב שנבחרו.
  • זמינות – מערכות מחשוב הינן דבר מורכב ולכן אנו מציעים תמיכה מרחוק באופן שוטף, זמינות גבוהה וגמישות רבה על מנת להבטיח חוויית שימוש מוצלחת במערכות וטיפול מהיר בתקלות.
  • שותפויות עסקיות –ג'יגה הרץ בונה שותפויות עסקיות עם שלל נותני שירות משלימים על מנת להשתמש בציוד הטוב ביותר וכך לשפר כל הזמן את רמת השירות שאנו מעניקים בכדי שאתם תיהנו מהשירות הטוב והמקצועי ביותר בכל עת.